Water Sports

Just Do İt!

GETWET Su Sporları

Tüm hayat boyu kahkahalarla hatırlamak için silinmez su sporları için kendi planınızı

yapın. Size en iyi su eğlencesini organize etme sözü veriyoruz.


Deniz paraşütü ( parasailing)

Side’de yapılan en popüler su sporları ve su aktivitelerinden birisi konumunda. Side plajlarında deniz ve güneş keyfi sürenler, her daim deniz paraşütüyle adrenalin dolu bir macera keyfi süren tatilcileri görürler.
400 metre kadar yükseğe çıkan deniz paraşütü ile Side’nin eşsiz sahil güzelliklerinin keyfine varabilir, adrenalin dolu güzel bir su sporları aktivitesi yapabilirsiniz.

Jet Ski

Ne kadar eğlenceli olduğunu bilmeden önce, eğer bir jet ski’ye binmediyseniz , dalgaların üzerinden sıçrayan güzel mavi sularda aksiyon dolu bir zaman geçirmek için denemeye ihtiyacınız var.
Herkes bu deneyimin tadını çıkarabilir, bir adrenalin için istediğiniz kadar hızlı gidebilir veya bölgenin ve çekici kumlu plajın manzarasını seyrederek dilediğiniz kadar yavaşlayabilirsiniz.

Side Banana

Birçoğumuzun da bildiği banana su sporlarının vazgeçilmez aktivitelerinden en başında gelmektedir muz şeklinde olan bu bot 8 kişi aynı anda binmektedir. Grup halinde eğlenmeniz için harika bir aktivitedir. Bu aktivede de fotoğrafınız çekilerek banana dan suya düşme anınızı bile kareleyeceklerdir. Size tavsiyem eğer tekne durmuş ise düşme vaktiniz geldi anlamına gelmektedir.

Galeri